TWÓJ PASAŻ FINANSOWY

Twoje finanse dla domu i firmy


W Pasażu Finansowym świat rozrywki : zobaczysz, porównasz i zamówisz produkty finansowe dla domu i firmy , które odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Pożyczki ,ubezpieczenia , konta osobiste i firmowe, karty kredytowe, fundusze inwestycyjne ,usługi księgowości, Kredyty i Lokaty
Rkantor.com
Konto walutowe za 0zł
Rejestracja online bez żadnych zobowiązań
Dostępnie
19 walut
w jednym portfelu
6500
bankomatów EURONET
Ponad 200
oddziałów Raiffeisen Polbank
Oszczędnie
do 215
na wymianie pierwszych
1000 jednostek waluty
do 579,60
rocznie na prowadzeniu
darmowych kont
w 19 walutach
do 700 zł
na regularnych przelewach do banków w PLN
(Stałe opłaty niezależnie od przelewu)
Szybko
15 min.
Przelewy księgowane
w 15 min.
3 kliki
3 kliki aby wymienić
walutę lub przesłać środki
30 min.
W 30 min. odbierzesz walutę w oddziale
Jak to działa?
1. Prosta rejestracja.
Samodzielnie załatwisz
to online.
2. Łatwa wymiana.
Wybierasz spośród
170 par walutowych.
3. Szybka wypłata.
Przelewem w oddziale lub bankomacie.
Rkantor.com – nr 1 w „Teście kantorów internetowych 2017” Polskiego Instytutu Badań Jakości.
  • Jesteśmy jedynym w Polsce kantorem online z kapitałem bankowym (właścicielem jest Raiffeisen Polbank), gdzie nie trzeba zakładać konta w banku. Kto może korzystać? Każdy! :)
Zarabiasz w złotówkach, kupujesz waluty...
  • Prosto, tanio i bezpiecznie wymieniasz walutę przed podróżą. Możesz ją wypłacić bez prowizji w oddziale banku przy Twoim biurze podróży lub - w przypadku EURO - w bankomacie na lotnisku za 2,5 EUR.
  • Nie masz konta walutowego lub po prostu konta w polskim banku? To nie problem! Konto Rkantor.com aktywujesz przez internet, bez wychodzenia z domu i "papierologii", a walutę prześlesz na dowolne zagraniczne konto w Europie, USA, Azji. Masz pełną kontrolę nad wymianą. Sam decydujesz, po jakim kursie wymieniasz. Możesz też ustawić bezpłatny alert kursowy - powiadomimy Cię, jeśli waluta osiągnie pożądany przez Ciebie kurs.
Zarabiasz w walucie, wymieniasz ją na PLN...
  • U nas przelewy w PLN do wszystkich banków w Polsce są za darmo - nie pobieramy prowizji! Średni czas przelewu do banku współpracującego to tylko 15 min.
Właścicielem Rkantor.com jest Raiffeisen Solutions Sp. z o.o., Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XII Wydział Gospodarczy pod nr KRS 0000515965, o opłaconym kapitale zakładowym w wysokości PLN 550.000,00, NIP: 107-00-30-544, Regon: 147328940. Siedziba firmy: ul. Grzybowska 78, 00-844 Warszawa, Polska.